Produkt byl přidán k porovnání
- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Zvonky - ovládání - detektory >
- Zvonky bezdrátové, gongy, elektronické >
- Zvonky elektronické, melodické >
- Zvonek ZV2-3 GONG elektronický drátový zvuk trojhlasý...
Zvonek ZV2-3 GONG elektronický drátový zvuk trojhlasý GONG
Výrobce Elektrobock
Kód produktu 19343
Ean produktu 8594012221239
Kód výrobce 0008
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 29 ks
| Kód produktu | 19343 |
| Ean produktu | 8594012221239 |
| Kód výrobce | 0008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
Zvonek ZV2-3 GONG 3/elektronický;
Funkce zvonku ZV2-3Gong
Ke zvonku lze připojit tři tlačítka. Stisknutím každého z nich zahraje zvonek jedno, dvě nebo tři zaznění GONGu. Vždy rozpoznáte, odkud návštěva přichází. Regulace hlasitosti je u tohoto typu samozřejmostí.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 2 x 1,5 V alkal. R6/AA |
| Hlasitost | max. 85 dB |
| Max.průřez instal.vodičů | 1,5 mm2 |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
| Zvuk | 3-hlasý gong |
Schéma zapojení

Podobné produkty
19232
Zvonek ZV2-Melody elektronický drátový 12 melodií střídajících Elektrobock 0006
Skladem 89 ks
221,47 Kč
183,03 Kč bez DPH
14350
Zvonek ZV2-1 GONG elektronický drátový zvuk GONG elektrobock
Skladem 100-140 ks
221,47 Kč
183,03 Kč bez DPH
0253169
Zvonek 16 MELODIÍ DNU-912/N napájení 8-230V hlasitost 84 dB s regulací Tympol
Skladem 13 ks
730,97 Kč
604,11 Kč bez DPH
0253167
Zvonek DVOUTÓNOVÝ DNT- 911/N napájení 8V hlasitost 80 dB s regulací Tympol
Není skladem
350,98 Kč
290,07 Kč bez DPH
