Zvonek ZV2-1 GONG elektronický drátový zvuk GONG elektrobock
Zvonek ZV2-1 GONG 1/elektronický;
Funkce zvonku ZV2-1Gong
Jednohlasý gong s nastavitelnou hlasitostí. Stisknutím tlačítka se aktivuje zvuk podobný GONGu, jehož intenzitu je možné regulovat.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 2 x 1,5 V alkal. R6/AA |
| Hlasitost | max. 85 dB |
| Max.průřez instal.vodičů | 1,5 mm2 |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
| Zvuk | Jedno-hlasý gong |
Schéma zapojení




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvonky elektronické, melodické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221215 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
