- Domů >
- SVÍTIDLA technická >
- Zářivková technická svítidla >
- Prachotěsná zářivková svítidla >
- Svítidlo zářivkové LED 43W NANOTTICA 6400lm 1.4FT...
Svítidlo zářivkové LED 43W NANOTTICA 6400lm 1.4FT PC 6400/840 Trevos 100007
| Kód produktu | BB095630 |
| Ean produktu | 8596328000072 |
| Kód výrobce | 100007 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,7 Kg |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Výstup světla: | Přímé/nepřímé |
| Celkové harmonické zkreslení: | 15 |
| Barva skříně: | Šedá |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ne |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 7 |
| Nástěnná montáž: | Ano |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1: | -25 - 45 °C |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 |
| Integrované nouzové napájení: | Ne |
| Výška (mm): | 84 mm |
| Stmívání redukcí sinusovky: | Ne |
| Teplota barvy: | 4000 - 4000 K |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | Ano |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou": | Ne |
| Jmenovitý proud (rozsah): | 159 - 176 mA |
| Stmívání 1-10 V: | Ne |
| Provoz přes Bluetooth: | Ne |
| Bez stmívání: | Ano |
| Maximální počet svítidel na jeden miniaturní jistič B16 (MCB): | 16 |
| Se světelným zdrojem: | Ano |
| Efektivní světelný tok: | 6110 lm |
| Stmívání integrovaným potenciometrem: | Ne |
| Úhel vyzařování: | Velmi široký paprsek >80° |
| Řízení stálého světelného toku: | Ne |
| Materiál obalu: | Plast |
| Typ zapojení: | Vhodné pro průchozí zapojení |
| Stmívání modulací napájecího napětí: | Ne |
| Poruchovost při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 3 % |
| Protipožární ochrana "D": | Ano |
| Index oslnění UGR (Jednotné hodnocení oslnění): | 22,5 |
| Stmívání DALI-2: | Ne |
| Šířka (mm): | 98 mm |
| RF stmívání: | Ne |
| Barva světla: | Bílá |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Se světelným senzorem: | Ne |
| Třída energetické účinnosti světelného zdroje dle nařízení EU 2019/2015: | C |
| Stmívání 0-10 V: | Ne |
| Nastavitelný světelný tok: | Ne |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Stmívání tlačítkem: | Ne |
| Počet pólů: | 3 |
| Světelný zdroj: | LED nevyměnitelná |
| Výkon: | 38,5 W |
| Stmívání DSI: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471: | RG0 |
| Objímka/patice: | Ostatní |
| Výška/hloubka: | 84 mm |
| Stmívání vlastním systémem výrobce: | Ne |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 5 |
| Třída ochrany: | I |
| Hodnota stroboskopického efektu SVM: | 0,022 |
| Typ rastru: | Bez |
| Výměnný předřadník: | Ano |
| Programovatelné stmívání: | Ne |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C: | 200000 h |
| Vhodné pro stropní upevnění: | Ano |
| S pohybovým čidlem: | Ne |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 80 |
| Obsahuje předřadník: | Ano |
| Nastavitelná barva světla: | Ne |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Stmívání Zigbee: | Ne |
| Účiník: | 0,95 |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou: | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11: | 850 °C - 30 s |
| Stmívání DMX: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Svítivost (lumen): | 6010 lumen |
| Rozložení svítivosti: | Symetrické |
| Stmívání LineSwitch: | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK10 |
| Hodnota blikání Pst LM: | 0,076 |
| Materiál krytu: | Plast strukturovaný |
| Ochrana povrchu krytu: | Bez ošetření |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ne |
| Kompatibilní s Casambi: | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž: | Ano |
| Vhodné pro nouzové osvětlení: | Ano |
| Pokles světelného toku při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 % |
| Typ předřadníku: | Řízení LED proudové |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa): | SDCM3 |
| Stmívání Touch and Dim: | Ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 (třída 1B) |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu: | Ano |
| Se vzduchovými štěrbinami: | Ne |
| Stmívání DALI: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Distributor světla: | Difuzor (čočka/optika/panel) |
| Maximální počet svítidel na miniaturní jistič C16 (MCB): | 27 |
| Vhodné pro počet žárovek: | 1 |
| Světelná účinnost svítidla: | 159 lm/W |
| Energetická třída: | D |
| Barva: | šedá |
| Délka (mm): | 1175 mm |
| Příkon (W): | 43 W |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 V |
| Napětí (V): | 230 V |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Krytí (IP): | IP66 |
Svítidla NANOTTICA díky patentované nanooptice dosahují nízkého indexu oslnění UGR a zajišťují tak potřebnou zrakovou pohodu a bezpečnost. Nepřímo přispívají k vyšší produktivitě práce. S výhodou lze použít toto svítidlo pro osvětlení pracovišť s vysokým požadavkem na detail zrakového úkonu, jako jsou jemné montážní práce, ruční výroba, vizuální kontrola výrobků apod.
Díky základní vyzařovací charakteristice je vhodné pro pracoviště s optimální montážní výškou svítidla od 3,5 do 8 m. Je určené pro vnitřní prostory, průmyslové, skladové a hospodářské objekty, sportovní areály, dopravní terminály, dílny, parkoviště a garáže, nebo třeba laboratoře. Svítidla jsou určena pouze pro prostředí bez nebezpečí výbuchu. Konstrukce svítidla s krytím IP69 umožňuje umístění i do potravinářského průmyslu. Základna a difuzor z polykarbonátu mají vysokou mechanickou odolnost proti nárazu a deformaci.
Technické parametry:
Barva: šedá
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 43 W
Maximální účinnost svítidla: 139 lm/W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 6010 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Nízké hodnoty: UGR v rozsahu 18,9 do 23,4
Materiál těla: čirý PC s nanooptikou (vysoká mechanická odolnost, UV stabilita) / šedý PC
Rozměry: 1175 x 98 x 84 mm
Hmotnost: 1,7 kg
Stupeň krytí: IP66
Energetická třída: E
Součástí balení jsou nerez háčky a nerez spony
