Svítidlo zářivkové LED 54W NANOTTICA 8000lm 1.5ft PC 8000/840 Trevos 100011
Svítidla NANOTTICA díky patentované nanooptice dosahují nízkého indexu oslnění UGR a zajišťují tak potřebnou zrakovou pohodu a bezpečnost. Nepřímo přispívají k vyšší produktivitě práce. S výhodou lze použít toto svítidlo pro osvětlení pracovišť s vysokým požadavkem na detail zrakového úkonu, jako jsou jemné montážní práce, ruční výroba, vizuální kontrola výrobků apod.
Díky základní vyzařovací charakteristice je vhodné pro pracoviště s optimální montážní výškou svítidla od 3,5 do 8 m. Je určené pro vnitřní prostory, průmyslové, skladové a hospodářské objekty, sportovní areály, dopravní terminály, dílny, parkoviště a garáže, nebo třeba laboratoře. Svítidla jsou určena pouze pro prostředí bez nebezpečí výbuchu. Konstrukce svítidla s krytím IP69 umožňuje umístění i do potravinářského průmyslu. Základna a difuzor z polykarbonátu mají vysokou mechanickou odolnost proti nárazu a deformaci.
Technické parametry:
Barva: šedá
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 54 W
Maximální účinnost svítidla: 139 lm/W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 8000 lm (s krytem 7520lm)
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Nízké hodnoty: UGR v rozsahu 18,9 do 23,4
Materiál těla: čirý PC s nanooptikou (vysoká mechanická odolnost, UV stabilita) / šedý PC
Rozměry: 1455 x 98 x 84 mm
Hmotnost: 2 kg
Stupeň krytí: IP66
Energetická třída: E
Součástí balení jsou nerez háčky a nerez spony
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prachotěsná zářivková svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8596328000119 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 98 mm |
| Výška (mm): | 84 mm |
| Krytí (IP): | 66 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1455 mm |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 54 W |
| Svítivost (lumen): | 80000 lumen |
| Výrobní společnost : | TREVOS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Nová Ves 34 511 01 Turnov Česká republika |
| E-mail : | obchod@trevos.cz |
