Zvonek bezdrátový BZ 8 s dosahem 100m GONG do zásuvky 230V
Zvonek bezdrátový BZ 8/dosah 100m;
Síťový bezdrátový zvonek BZ8 se samoučením kódů
- trojhlasý GONG s příjemným dozníváním
- Soustava : 1xpřijímač a 1xvysílač
- Melodie k přehrání : klikni zde
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Příjimač | |
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Spotřeba | 2 V A |
| Dosah | až 100 m |
| Citlivost | < -95 dBm |
| Pracovní teplota | 0°C až 50°C |
| Vysílač | |
| Napájení | 12 V alkal. L1028, 23 A |
| Vf výkon | < 200 uW |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Stupeň krytí | IP 65 |
| Životnost baterie | 1,5 roku |
| Pracovní teplota | -20°C až +50°C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvonky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012222090 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
