Produkt byl přidán k porovnání
Z technických důvodů není dnes dostupná zákaznická linka na čísle 605203605, stále jsem Vám k dispozici na emailu shop@bbelektro.cz, omlouváme se za komplikace.
- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Ostatní prvky Zoni >
- Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím...
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 240 matná bílá ABB
Kabelová vývodka bez svorkovnice s upevňovacím trnem Zoni® v barvě matná bílá od českého výrobce ABB
| Kód produktu | BB105245 |
| Ean produktu | 8592624449751 |
| Kód výrobce | 3938T-A00034 240 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Výška přístroje: | 31,7 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Montáž: | Základní prvek |
| Materiál: | Plast |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Použití: | Vývod vedení |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S osvětlením: | Ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 21,8 mm |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Bezhalogenové: | ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Transparentní: | Ne |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Barva: | matná bílá |
| Počet modulů: | |
| Krytí (IP): | IP20 |
Kabelová vývodka v modelové řadě Zoni® od výrobce ABB
Barva: matná bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Průměr kabelu pohyblivého přívodu: max. 13 mm
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přechod z pevné instalace na pohyblivý přívod.
S odlehčovací sponou.
S plastovým upevňovacím třmenem.
Propojovací svorkovnice není součástí dodávky.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
