- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Ostatní prvky Zoni >
- Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím...
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 237 matná černá ABB
Kabelová vývodka bez svorkovnice s upevňovacím trnem Zoni® v barvě matná černá od českého výrobce ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105244
Ean produktu 8592624449737
Kód výrobce 3938T-A00034 237
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,0
Kg
K dodání do 30 dnů
| Kód produktu | BB105244 |
| Ean produktu | 8592624449737 |
| Kód výrobce | 3938T-A00034 237 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Výška přístroje: | 31,7 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Montáž: | Základní prvek |
| Materiál: | Plast |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Použití: | Vývod vedení |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S osvětlením: | Ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 21,8 mm |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Bezhalogenové: | ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Transparentní: | Ne |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Barva: | matná černá |
| Počet modulů: | |
| Krytí (IP): | IP20 |
Kabelová vývodka v modelové řadě Zoni® od výrobce ABB
Barva: matná černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Průměr kabelu pohyblivého přívodu: max. 13 mm
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přechod z pevné instalace na pohyblivý přívod.
S odlehčovací sponou.
S plastovým upevňovacím třmenem.
Propojovací svorkovnice není součástí dodávky.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Podobné produkty
BB105246
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 241...
Skladem 9 ks
148,71 Kč
122,90 Kč bez DPH
BB105250
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 500...
Skladem 8 ks
127,35 Kč
105,25 Kč bez DPH
BB105247
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 242...
Skladem 3 ks
148,71 Kč
122,90 Kč bez DPH
BB105248
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 243...
Skladem 4 ks
148,71 Kč
122,90 Kč bez DPH
