- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Ostatní prvky Zoni >
- Zoni® popisové pole se symbolem zvonku 3559T-A00271...
Zoni® popisové pole se symbolem zvonku 3559T-A00271 ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105097
Ean produktu 8592624450771
Kód výrobce 3559T-A00271
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,0
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 23 ks
Větší množství k dodání do 29.05.2026
| Kód produktu | BB105097 |
| Ean produktu | 8592624450771 |
| Kód výrobce | 3559T-A00271 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Použití: | Spínač/tlačítko |
| Hloubka (mm): | 54,7 mm |
| Potisk/značení: | Textové pole |
| Bezhalogenové: | ne |
| Výška (mm): | 3,4 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Šířka (mm): | 6,2 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
Pole popisové se symbolem zvonku pro kryt Zoni® jednoduchý s popisovým polem od výrobce ABB
O modelové řadě:
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Podobné produkty
BB105098
Zoni® popisové pole se symbolem světla 3559T-A00272 ABB
Skladem 9 ks
18,39 Kč
15,20 Kč bez DPH
BB105246
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 241...
Skladem 9 ks
148,71 Kč
122,90 Kč bez DPH
BB105250
Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 500...
Skladem 8 ks
127,35 Kč
105,25 Kč bez DPH
BB105274
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070...
Skladem 12 ks
57,96 Kč
47,90 Kč bez DPH
