- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Krytí IP44 Zoni >
- Zoni® ovládač žaluziový s krytem, řazení č.1/0+1/0,...
Zoni® ovládač žaluziový s krytem, řazení č.1/0+1/0, krytí IP44 3559T-A88940 244 greige ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105195
Ean produktu 8592624451181
Kód výrobce 3559T-A88940 244
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,1
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
Větší množství k dodání do 28.05.2026
| Kód produktu | BB105195 |
| Ean produktu | 8592624451181 |
| Kód výrobce | 3559T-A88940 244 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,1 Kg |
| Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Povrchová úprava: | lakované |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Materiál: | Plast |
| Řazení: | č.1/0+1/0 |
| Hloubka (mm): | 37,6 mm |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Počet klapek: | 2 |
| Typ povrchu: | matný |
| Bezhalogenové: | ano |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Tlačítkový spínač: | Ano |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Barva: | greige |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Krytí (IP): | IP44 |
Ovládač žaluziový č.1+0/1+0 v krytí IP44 v modelové řadě Zoni®
Barva: greige
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP44
Řazení: č.1+0/1+0
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro kompletaci se používají standardní rámečky (3901T-A.. ..).
Pro zajištění uvedeného stupně krytí se doporučuje montáž maximálně do trojnásobných rámečků.
Přístroj splňuje uvedený stupeň krytí při montáži na svislou, hladkou a neporézní stěnu.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Podobné produkty
BB105158
Zoni® vypínač lustrový s krytem, řazení č.5, krytí IP44 3559T-A05940 242 pudrová ABB
Skladem 4 ks
230,78 Kč
190,73 Kč bez DPH
BB105170
Zoni® vypínač křížový s krytem, řazení č.7, krytí IP44 3559T-A07940 240 matná bílá...
Skladem 18 ks
242,19 Kč
200,16 Kč bez DPH
BB105182
Zoni® vypínač dvojitý schodišťový, řazení č.6+6, krytí IP44 3559T-A52940 500 bílá ABB
Skladem 29 ks
289,31 Kč
239,10 Kč bez DPH
BB105155
Zoni® vypínač lustrový s krytem, řazení č.5, krytí IP44 3559T-A05940 237 matná...
Skladem 43 ks
230,78 Kč
190,73 Kč bez DPH
