Zoni® ovládač žaluziový s krytem, řazení č.1/0+1/0, krytí IP44 3559T-A88940 242 pudrová ABB
Ovládač žaluziová řazení č.1+0/1+0 v krytí IP44 Zoni® v barvě pudrová od českého výrobce ABB
Ovládač žaluziový č.1+0/1+0 v krytí IP44 v modelové řadě Zoni®
Barva: pudrová
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP44
Řazení: č.1+0/1+0
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro kompletaci se používají standardní rámečky (3901T-A.. ..).
Pro zajištění uvedeného stupně krytí se doporučuje montáž maximálně do trojnásobných rámečků.
Přístroj splňuje uvedený stupeň krytí při montáži na svislou, hladkou a neporézní stěnu.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® vypínače a zásuvky v krytí IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.085 kg |
| EAN: | 8592624451204 |
| Barva: | pudrová |
| Řazení: | č.1/0+1/0 |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Hloubka (mm): | 37,6 mm |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 2 |
| Tlačítkový spínač: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
