- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Sdělovací technika Zoni >
- Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní)...
Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 242 pudrová ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105254
Ean produktu 8592624449386
Kód výrobce 5011T-A00300 242
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,0
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 22 ks
Větší množství k dodání do 28.05.2026
| Kód produktu | BB105254 |
| Ean produktu | 8592624449386 |
| Kód výrobce | 5011T-A00300 242 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Výška přístroje: | 18 mm |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Bezhalogenové: | ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Zvláštní zdroj napájení: | Bez zvláštního napájení |
| Šířka přístroje: | 59 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Množství v balení: | 1 |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Materiál: | Plast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 59 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth: | Ne |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| Barva: | pudrová |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Počet modulů: | |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Krytí (IP): | IP20 |
Kryt zásuvky anténní s vylamovacím otvorem v modelové řadě Zoni®
Barva: pudrová
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT.
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Podobné produkty
BB105251
Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 237 matná...
Skladem 400-430 ks
52,15 Kč
43,10 Kč bez DPH
BB105255
Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 243 olivová ABB
Skladem 19 ks
52,76 Kč
43,60 Kč bez DPH
BB105252
Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 240 matná bílá...
Skladem 400-490 ks
52,15 Kč
43,10 Kč bez DPH
BB105256
Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 244 greige ABB
Skladem 87 ks
52,76 Kč
43,60 Kč bez DPH
