- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Sdělovací technika Zoni >
- Zoni® kryt zásuvky dvojnásobný komunikační přímé s...
Zoni® kryt zásuvky dvojnásobný komunikační přímé s upevňovacím třmenem 5014T-A00418 243 olivová ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105269
Ean produktu 8592624449263
Kód výrobce 5014T-A00418 243
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,0
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 22 ks
Větší množství k dodání do 28.05.2026
| Kód produktu | BB105269 |
| Ean produktu | 8592624449263 |
| Kód výrobce | 5014T-A00418 243 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| Zvláštní zdroj napájení: | Bez zvláštního napájení |
| Šířka přístroje: | 70,5 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Materiál: | Plast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| Množství v balení: | 1 |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 70,5 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth: | Ne |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet fází: | 1 |
| Výška přístroje: | 34,6 mm |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Bezhalogenové: | ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Barva: | olivová |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Počet modulů: | 2 |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Krytí (IP): | IP20 |
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem v modelové řadě Zoni®
Barva: olivová
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
S plastovým upevňovacím třmenem.
Pro upevnění dvou komunikačních zásuvek typu Modular-Jack (keystone), záslepek nebo reproduktorových svorek (max. doporučená šířka modulu je 19 mm).
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Podobné produkty
BB142431
Zoni® kryt zásuvky komunikační přímé (2x) s kovovým upevňovacím třmenem...
Skladem 100-180 ks
129,93 Kč
107,38 Kč bez DPH
BB142435
Zoni® kryt zásuvky komunikační přímé (2x) s kovovým upevňovacím třmenem...
Skladem 17 ks
131,77 Kč
108,90 Kč bez DPH
BB142432
Zoni® kryt zásuvky komunikační přímé (2x) s kovovým upevňovacím třmenem...
Skladem 100-140 ks
129,93 Kč
107,38 Kč bez DPH
BB142436
Zoni® kryt zásuvky komunikační přímé (2x) s kovovým upevňovacím třmenem...
Skladem 94 ks
131,77 Kč
108,90 Kč bez DPH
