Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Zoni ® >
- Ostatní prvky Zoni >
- Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED...
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070 240 matná bílá ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB105273
Ean produktu 8592624452041
Kód výrobce 5016T-A00070 240
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,0
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 47 ks
Větší množství k dodání do 28.05.2026
| Kód produktu | BB105273 |
| Ean produktu | 8592624452041 |
| Kód výrobce | 5016T-A00070 240 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,0 Kg |
| Hloubka (mm): | 59 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | matný |
| Použití: | Signalizace |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Výška (mm): | 11 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Bezhalogenové: | ne |
| Šířka (mm): | 59 mm |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Barva: | matná bílá |
| Provedení: | Centrální deska |
| Krytí (IP): | IP20 |
Kryt přístroje osvětlení s LED nebo adaptéru Profil 45
Pro přístroje osvětlení s LED.
Pro adaptér pro přístroje Profil 45.
Podobné produkty
BB105274
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070...
Skladem 12 ks
57,96 Kč
47,90 Kč bez DPH
BB105278
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070...
Skladem 27 ks
51,43 Kč
42,50 Kč bez DPH
BB105272
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070...
Skladem 40 ks
57,35 Kč
47,40 Kč bez DPH
BB105277
Zoni® kryt pro přístroj osvětlení s LED nebo pro adaptér Profil 45 5016T-A00070...
Skladem 15 ks
57,96 Kč
47,90 Kč bez DPH
