Vidlice gumová 16A/250V IP54 černá/červená PCE 0521-sr
Vidlice PCE 0521-SR je přímá vidlice s tělem z gumy a polyamidu. Je určena pro napětí 250 V a proud 16 A. Vyznačuje se dvojitým zemnícím systémem a stupněm krytí IP54, což znamená, že je odolná proti prachu a stříkající vodě. Barva vidlice je černá a červená.
Technické parametry:
- Typ: přímá
- Materiál: guma/polyamid
- Napětí: 250 V
- Proud: 16 A
- Zemnící systém: dvojí
- Stupeň krytí: IP54
- Barva: černá/červená
Vidlice PCE 0521-SR je vhodná pro použití v různých domácích a průmyslových aplikacích, kde je požadována odolnost proti vnějším vlivům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice gumové, pryžové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.074 kg |
| EAN: | 9003399465208 |
| Materiál: | Pryž |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kulatý ochranný uzemňovací kolík: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Pro těžké podmínky (podle VDE): | Ano |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ano |
| Provedení: | Ochranný kontakt (SCHUKO) |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
