Trubka KOPOFLEX 90-červená-ohebná chránička dvouplášťová zemní
Trubka KOPOFLEX 90;
| Druh: | Dvouplášťová trubka | |
| Barva: | červená | |
| Materiál: Vnější plášť HDPE , vnitřní LDPE | ||
| Jmenovitá velikost: | 90 | |
| Mechanická pevnost: Mezní hodnota zatížení >450N | ||
| Rozsah použití: | -5 – 50 °C | |
| Rozměr balení - cca (cm): | 125x45 | |
| Vnější průměr trubky: | 90 mm | |
| Vnitřní průměr min.: | 75 mm | |
| Popis: Určená pro mechanickou ochranu všech druhů telekomunikačních a energetických vedení. V každém svitku je zaveden zatahovací drát a nasazena spojka. Vysoká ohebnost i při malém průměru. | ||
| Odpovídá normám: | ČSN EN 50086-2-4 | |
| Balení: | 50 m | |
| Hmotnost balení: | 27,5 kg | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8595057643727 |
| Barva: | Červená |
| Vnější průměr: | 90 mm |
| Vnitřní průměr: | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Minimální množství: | 50 |
| Provedení: | Ohebné |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
