Trubka KOPOFLEX 50-červená-ohebná chránička dvouplášťová zemní balení 25m
Trubka KOPOFLEX s vnějším průměrem 50mm červená dvouplášťová v prodejním balení 25m
Barva : červená
Materiál : Vnější plášť HDPE , vnitřní LDPE
Jmenovitá velikost : 50
Mechanická pevnost :
Mezní hodnota zatížení >450N
Rozsah použití : -5 - 50°C
Rozměr balení - cca (cm): 100x30
Vnější průměr trubky : 50 mm
Vnitřní průměr min. : 41 mm
Popis:
Určená pro mechanickou ochranu všech druhů telekomunikačních a energetických vedení. V každém svitku je zaveden zatahovací drát a nasazena spojka. Vysoká ohebnost i při malém průměru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.161 kg |
| EAN: | 8595568917430 |
| Barva: | Červená |
| Vnější průměr: | 50 mm |
| Vnitřní průměr: | 41 mm |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Provedení: | Ohebné |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
