Trubka KOPOFLEX 40-červená-ohebná chránička dvouplášťová balení 25m
Trubka KOPOFLEX 40 ohebná pro zemní použití
Druh: Dvouplášťová trubka
Barva: červená
Materiál: vnější plášť HDPE , vnitřní LDPE
Jmenovitá velikost: 40
Mechanická pevnost:
Mezní hodnota zatížení >450N
Rozsah použití: -5 – 50 °C
Rozměr balení - cca (cm): 80x30
Vnější průměr trubky: 40 mm
Vnitřní průměr minimálně: 32 mm
Popis:
Určená pro mechanickou ochranu všech druhů telekomunikačních a energetických vedení. V každém svitku je zaveden zatahovací drát a nasazena spojka. Vysoká ohebnost i při malém průměru.
Odpovídá normám: ČSN EN 50086-2-4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.106 kg |
| EAN: | 8595568917423 |
| Barva: | Červená |
| Vnější průměr: | 40 mm |
| Vnitřní průměr: | 32 mm |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Minimální množství: | 25 |
| Provedení: | Ohebné |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
