Trubka KABUFLEX 160-červená-ohebná chránička dvouplášťová balení 25m FRÄNKISCHE
Ohebná kabelová chránička z PE v červené barvě, bezhalogenová, v sendvičové konstrukci, vně vlnitá, uvnitř s černou izolací, na jedné straně s nasazenou oboustrannou násuvnou spojkou (těsná proti vnikání písku).
Tato kabelová chránička se používá jako ochranná nebo prázdná trubka, pro velká namáhání tlakem, např. pod silnicí, parkovištěm, v půdě atd. Speciální oboustranné násuvné spojky spojují trubky s utěsněním proti vnikání písku (SD). S profilovým těsnicím kroužkem WD je dosaženo vodotěsného spoje do 0,5 bar. Kabuflex® R se standardně dodává se zatahovací šňůrou.
Hlavní výhodou je vysoká pevnost v tlaku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 4013960169553 |
| Barva: | Červená |
| Vnější průměr: | 160 mm |
| Vnitřní průměr: | 137 mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka (m): | 25 m |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Ohebné |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Vnitřní barva trubky: | Černá |
| Výrobní společnost : | FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Hellinger Straße 1 97486 Königsberg/Bayern Německo |
| E-mail : | info@fraenkische.de |
