Z technických důvodů není dnes dostupná zákaznická linka na čísle 605203605, stále jsem Vám k dispozici na emailu shop@bbelektro.cz, omlouváme se za komplikace.
- Domů >
- ELEKTROMATERIÁL >
- Trubky - ohebné - pevné >
- Trubky zemní - Kopoflex >
- Ohebné - Kopoflex, Kabuflex >
- Trubka KABUFLEX 125-červená-ohebná chránička dvouplášťová balení 25m...
Trubka KABUFLEX 125-červená-ohebná chránička dvouplášťová balení 25m FRÄNKISCHE
| Kód produktu | BB109868 |
| Ean produktu | 4013960256345 |
| Kód výrobce | 19132125 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,7 Kg |
| Vnější průměr: | 125 mm |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Vnitřní barva trubky: | Černá |
| Délka (m): | 25 m |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Vnitřní průměr: | 108 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Barva: | červená |
| Provedení: | Ohebné |
Ohebná kabelová chránička z PE v červené barvě, bezhalogenová, v sendvičové konstrukci, vně vlnitá, uvnitř s černou izolací, na jedné straně s nasazenou oboustrannou násuvnou spojkou (těsná proti vnikání písku).
Tato kabelová chránička se používá jako ochranná nebo prázdná trubka, pro velká namáhání tlakem, např. pod silnicí, parkovištěm, v půdě atd. Speciální oboustranné násuvné spojky spojují trubky s utěsněním proti vnikání písku (SD). S profilovým těsnicím kroužkem WD je dosaženo vodotěsného spoje do 0,5 bar. Kabuflex® R se standardně dodává se zatahovací šňůrou.
Hlavní výhodou je vysoká pevnost v tlaku.
