Produkt byl přidán k porovnání
- Domů >
- LED osvětlení >
- Vestavná-podhledy-stěny-stropy >
- Podhledová LED svítidla a osvětlení >
- Svítidlo vestavné LED 12W LED60 VEGA-R White...
Svítidlo vestavné LED 12W LED60 VEGA-R White CW, studená bílá, s napaječem, bílé, kruhové
Výrobce Greenlux
Kód produktu 0250533
Ean produktu 8592660106038
Kód výrobce GXDW002
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 100-150 ks
| Kód produktu | 0250533 |
| Ean produktu | 8592660106038 |
| Kód výrobce | GXDW002 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Svítivost (lumen): | 850 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Materiál: | hliník |
| Průměr (mm): | 168 mm |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 12 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
vestavné svítidlo se zdrojem LED kruhového tvaru downlight round s barvou světla studená bílá
LED Downlight svítidlo
smd diody typu 2835
Napájené 220-240V.
Driver je součástí svítidla.
Maximální příkon je 12W v barvě studená bílá
Rozměry: 170x13mm
Montážní otvor: 155mm
Podobné produkty
BB125950
Svítidlo LED 40W RC007B LED40S/840 60x60cm svítivost 4000lm PILA 911401879684
Skladem 200-240 ks
707,85 Kč
585 Kč bez DPH
0250539
Svítidlo vestavné LED 18W LED90 VEGA-S White CW, studená bílá, s napaječem, bílé,...
Není skladem
127,05 Kč
105 Kč bez DPH
