Doporučujeme koupelnové světlo Becca s čistým designem a kombinací chromové a bílé barvy těm, kteří dávají přednost kulovým tvarům. Koupelnové svítidlo lze namontovat nad umyvadlo nebo zrcadlo nebo dokonce v blízkosti sprchového koutu. Nástěnné a stropní svítidlo je možné používat pouze s energeticky úsporným světelným zdrojem s výkonem do 28 W, závitem typu G9. Chcete-li vytvořit moderní efekt, vyberte přírodní zdroj bílého světla. Kovový a skleněný model má krytí IP44, což zajišťuje jeho ochranu před pronikáním předmětů s maximálním průměrem 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoliv úhlu. Rozměry svítidla jsou: průměr stínítka 100 mm, vzdálenost od stěny 105 mm. Koupelnové světlo Becca se dodává bez zdroje světla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 5998250321103 |
| Výška (mm): | 123 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 105 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
