Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- svítidla GLOBO >
- Katalog Novelties Spring 2021 >
- Svítidlo GLOBO 41563-18W SAPANA, LED 1x18W 1600lm...
Svítidlo GLOBO 41563-18W SAPANA, LED 1x18W 1600lm 3000K, bílý plast, 3 úrovně osvětlení
Stropní svítidlo, plast bílý, opál bílý satinovaný, podsvícení, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100-50-10%)
| Kód produktu | BB048034 |
| Ean produktu | 9007371402403 |
| Kód výrobce | 41563-18W |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,8 Kg |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| EPREL: | lightsources/941548 EPREL_fiches EPREL_label |
| Šířka (mm): | 295 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Stmívání: | ano |
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Délka (mm): | 294 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 44 |
Klasické LED stropní svítidlo GLOBO 41563-18W ze série SAPANA (29,5cmx29,5cmx2,5cm) má všestranné použití. Skvěle se hodí jako osvětlení do chodby, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny nebo do ložnice. Svítí intenzitou 1600 lumenů s teplotou světla 3000K. Svítidlo má navíc i paměťovou funkci a je vybaveno třídou ochrany IP44, čímž je odolné proti vlhkosti a stříkající vodě. Díky nízké spotřebě energie je toto LED svítidlo energeticky úsporné, a tedy i velmi ekologické.
Parametry:
Materiál svítidla: plast
Materiál stínidla: plast
Barva materiálu svítidla: bílá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A+
Příkon zdroje: 18W
Světelný tok-zdroj/výstup: 1800lm / 1600lm
3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100 - 50 - 10%)
Šířka: 29,4 cm
Výška: 2,5 cm
Délka: 29,4 cm
