- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- svítidla GLOBO >
- Katalog Novelties Spring 2021 >
- Svítidlo GLOBO 41562-24W SAPANA, LED 1x24W 2400lm...
Svítidlo GLOBO 41562-24W SAPANA, LED 1x24W 2400lm 3000K, bílý plast, 3 úrovně osvětlení
| Kód produktu | BB048032 |
| Ean produktu | 9007371408405 |
| Kód výrobce | 41562-24W |
| Váha | 2,0 Kg |
| EPREL: | lightsources/940704 EPREL_fiches EPREL_label |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Průměr (mm): | 420 mm |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Materiál: | Plast |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 24 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 44 |
Moderní, funkční a výkonné a klasické kulaté LED stropní svítidlo GLOBO 41562-24W ze série SAPANA (průměr 42cm) je praktické a má všestranné použití, které se dá využít na mnoho způsobů. Bez ohledu na to, zda jde o chodbu, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu nebo ložnici, svítidlo dokáže přesvědčit svým jemným designem. Díky 2400 lumen a 3000K teplému bílému světlu jste našli perfektní stropní svítidlo pro váš domov. LED svítidlo má navíc paměťovou funkci, je vybaveno třídou ochrany IP44, a proto je také odolné proti vlhkosti a stříkající vodě. Díky nízké spotřebě energie je LED svítidlo energeticky úsporné, a tedy i velmi ekologické.
Parametry:
Materiál svítidla: plast
Materiál stínidla: plast
Barva materiálu svítidla: bílá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A+
Příkon zdroje: 24W
Světelný tok-zdroj/výstup: 2600lm / 2400lm
3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100 - 50 - 10%)
Výška: 2,5 cm
Průměr: 42 cm
