Stojna STPM 2000 SZ prostorová, třístranná 2018mm pro žlaby Merkur ARK-227200 sendzimir
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojny žlabů MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.103 kg |
| EAN: | 8592648272007 |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh děrování: | Děrovaná zadní část |
| Povrchová ochrana: | Pásově pozinkováno |
| Provedení: | Jednoduchý profil |
| Šířka otvoru: | 9 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2 |
| Tvar profilu: | Profil tvaru C |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
