Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- KABELY >
- Pohyblivé přívody - prodlužováky >
- Prodlužováky 1,5 až 50m >
- 1,5m >
- Prodlužovací kabel 1,5m/ 1zásuvka (spojka) bílá...
Prodlužovací kabel 1,5m/ 1zásuvka (spojka) bílá barva EMOS P0111
Výrobce EMOS
Kód produktu 5480
Ean produktu 8595025309662
Kód výrobce P0111
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 300-340 ks
| Kód produktu | 5480 |
| Ean produktu | 8595025309662 |
| Kód výrobce | P0111 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Počet zásuvek se zemnicím kolíkem: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Délka přívodního kabelu: | 1,5 m |
| Průřez žíly: | 1 mm2 |
| S vypínačem: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Napětí (V): | 230 V |
Prodlužovací šňůra 1,5m/1zásuvka-E0111;~250 V/10 A max.délka 1,5 mprodejní obal: 1 ks, závěs
Podobné produkty
6340
Prodlužovací kabel 1,5m/ 4zásuvka bez vypínače bílá barva EMOS P0411
Skladem 200-260 ks
116,89 Kč
96,60 Kč bez DPH
13994
Prodlužovací kabel 1,5m/ 3zásuvka bez vypínače barva bílá EMOS P0311
Skladem 500-550 ks
98,86 Kč
81,70 Kč bez DPH
0282656
Prodlužovací kabel 1,5m/3zásuvka bez vypínače černá barva EMOS PC0311
Skladem 19 ks
101,76 Kč
84,10 Kč bez DPH
BB036749
Prodlužovací kabel 1,5m/3zásuvky s vypínačem bílá barva EMOS P13115
Skladem 14 ks
117,61 Kč
97,20 Kč bez DPH
