Pohybové čidlo SENSOR 11 max.400W, IP20, nastavitelné, GXSI011 Greenlux
Infračervený PIR pohybový senzor SENSOR 11 určený k pohybovému ovládání svítidel, včetně plné kompatibility s LED světelnými zdroji. Plynulou regulací lze nastavit čas sepnutí (TIME) a citlivost na okolní osvětlení – noc/den (LUX). Spínacím prvkem je triak. Maximální zatížení činí 200 W (PF=1).
- Kompatibilita s LED zdroji světla
- Plynulá regulace času sepnutí a režimu den/noc
- Spínací prvek triak
- Maximální zatížení 200 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Infračervené (PIR) pohybové senzory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 8592660125633 |
| Barva: | Bílá |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Provozní teplota: | -20+40 |
| Dosah čidla (m): | 8 m |
| Instalační výška (m): | 2,2-4 m |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Max. doba činnosti (min): | 6 min. |
| Max. proud (A): | 2 A |
| Max. výkon (W): | 200 W |
| Min. doba činnosti (s): | 10 s |
| Napětí (V): | 230 V |
| Nastavitelný práh - režim noc/den: | 3-2000 LUX |
| Průměr (mm): | 76 mm |
| Třída izolace: | II |
| Typ senzoru: | PIR |
| Úhel činnosti čidla (°): | 150x360 |
Greenlux je česká společnost založená v roce 2010, specializující se na dovoz a prodej osvětlovacích produktů pod značkami Greenlux a Daisy LED. Sortiment zahrnuje LED svítidla, LED zdroje, WiFi chytré produkty a elektroinstalační materiál.
Společnost působí na trzích v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a pobaltských zemích a průběžně expanduje do dalších evropských zemí. Zákazníkům nabízí osvědčený sortiment pravidelně doplňovaný o novinky reagující na aktuální vývoj technologií.
Greenlux se zaměřuje na kvalitu produktů, hloubku a šířku sortimentu a příznivou cenovou politiku.
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
