- Domů >
- ELEKTROMATERIÁL >
- Svorky, příchytky, upevňování >
- Vázací, stahovací pásky >
- Otevíratelné vázací, stahovací pásky >
- Páska stahovací 280x7,5mm černá PVC otevíratelná...
Páska stahovací 280x7,5mm černá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
Výrobce Cimco
Kód produktu 0294589
Ean produktu 4021103814963
Kód výrobce 181496
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 85 balení
| Kód produktu | 0294589 |
| Ean produktu | 4021103814963 |
| Kód výrobce | 181496 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Certifikace UL: | Ano |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Transparentní: | Ne |
| Délka pásky: | 280 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka pásu: | 7,5 mm |
| Montážní teplota: | 0 - 75 °C |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Bezhalogenové: | ano |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ano |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Barva: | černá |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
vázací, stahovací PVC páska s možností znovu otevření zámku pásky
rozměr :
- délka : 280 mm
- šířka : 7,5 mm
barva : černá
pro svazek o průměru : 5 - 76 mm
minimální pevnost : 36 kp
Podobné produkty
0294586
Páska stahovací 280x7,5mm bílá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
Skladem 17 balení
344,85 Kč
285 Kč bez DPH
0294590
Páska stahovací 360x7,5mm černá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
Skladem 57 balení
387,20 Kč
320 Kč bez DPH
0259937
Páska stahovací 200x7,5mm bílá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
Skladem 11 balení
272,25 Kč
225 Kč bez DPH
0294587
Páska stahovací 360x7,5mm bílá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
Skladem 16 balení
387,20 Kč
320 Kč bez DPH
