Páska stahovací 250x4,5mm černá PVC (1balení=100ks)
vázací stahovací páska z polyamidu pro všeobecné použití
rozměry :
délka : 250 mm
šířka : 4,5 mm
tloušťka pásky : 1,5 mm
barva : černá
odolná vůči UV záření : ne
utáhnutí svazku o průměru : 5 - 70 mm
minimální pevnost : 22 kp
pevnost v tahu : 216 N
technické a chemické vlastnosti :
- páska je vyrobena a certifikována v zemích EU dle ISO EN 50146, IEC 92-101
- páska je netoxická bez halogenů
- samozhášecí
- odolná vůči působení olejů, benzínu, slané vodě
- provozní teplota : -40°C až 105°C
- 100% recyklovatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Černé vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4032248519897 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -40 |
| Certifikace UL: | Ano |
| Délka pásky: | 250 mm |
| Druh upevnění: | Bez |
| Kvalita materiálu: | Polyamid |
| Model: | S vnitřním ozubením |
| Montážní teplota: | -10 - 85 °C |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Ostatní |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94: | V2 |
| Délka pásku/pásky/vázacího pásku: | 250 mm |
| Detekovatelné: | Ne |
| Fluorescentní: | Ne |
| Minimální pevnost v tahu: | 220 N |
| Odolné vůči UV záření podle normy ASTM D6779: | Ne |
| Ochrana povrchu: | Ostatní |
| Průměr svazku: | 5 mm |
| Šířka pásku: | 4.5 mm |
| Teplota montáže: | -10 °C |
| Textový pruh: | Bez |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
