- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Neo® - Neo® Tech >
- Rámečky Neo®(Tech) >
- Neo® Tech rámeček pětinásobný pro vodorovnou i...
Neo® Tech rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 37 onyx ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 0237597
Ean produktu 8592624053330
Kód výrobce 3901M-A00150 37
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 1 ks
| Kód produktu | 0237597 |
| Ean produktu | 8592624053330 |
| Kód výrobce | 3901M-A00150 37 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Povrchová úprava: | lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| Materiál: | Plast |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Designová řada: | Neo® Tech |
| Šířka (mm): | 374 mm |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Bezhalogenové: | ne |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Barva: | onyx |
| Počet pozic: | 5 |
Neo® a Neo® Tech - jiný a zvláštní, prostě neomylně svůj.
Velmi netradiční design firmy ABB, který vyniká nejen velkým množstvím kombinací barev, ale jemuž také dominuje úzká páčka pro přepínání přístrojů s prosvětlením. Vždycky najdete světlo.
Technické parametry rámečku pětinásobného 3901M-A00150 :
Barva: onyx
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, pětinásobný
Design: Neo® Tech
Designová řada Neo® a Neo® Tech jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Podobné produkty
0237596
Neo® Tech rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 36...
Skladem 2 ks
304,52 Kč
251,67 Kč bez DPH
0237595
Neo® Tech rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 35...
Skladem 1 ks
304,52 Kč
251,67 Kč bez DPH
0237590
Neo® Tech rámeček čtyřnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00140 08...
Skladem 1 ks
246,76 Kč
203,93 Kč bez DPH
0237594
Neo® Tech rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 08...
Skladem 2 ks
304,52 Kč
251,67 Kč bez DPH
