- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Neo® - Neo® Tech >
- Rámečky Neo®(Tech) >
- Neo® Tech rámeček jednonásobný 3901M-A00110 36 ocelová...
Neo® Tech rámeček jednonásobný 3901M-A00110 36 ocelová ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 0237580
Ean produktu 8592624052999
Kód výrobce 3901M-A00110 36
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 10 ks
| Kód produktu | 0237580 |
| Ean produktu | 8592624052999 |
| Kód výrobce | 3901M-A00110 36 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Povrchová úprava: | lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | matný |
| Materiál: | Plast |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Designová řada: | Neo® Tech |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Bezhalogenové: | ne |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Barva: | ocelová |
| Počet pozic: | 1 |
Neo® a Neo® Tech - jiný a zvláštní, prostě neomylně svůj.
Velmi netradiční design firmy ABB, který vyniká nejen velkým množstvím kombinací barev, ale jemuž také dominuje úzká páčka pro přepínání přístrojů s prosvětlením. Vždycky najdete světlo.
Technické parametry rámečku jednonásobného 3901M-A00110 :
Barva: ocelová
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný
Design: Neo®
Designová řada Neo® a Neo® Tech jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Podobné produkty
085711
Neo® rámeček dvojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00120 41 ledová...
Skladem 8 ks
78,80 Kč
65,12 Kč bez DPH
085712
Neo® rámeček dvojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00120 42 ledová...
Skladem 15 ks
78,80 Kč
65,12 Kč bez DPH
085716
Neo® rámeček trojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00130 03 bílá ABB
Skladem 15 ks
95,11 Kč
78,60 Kč bez DPH
0237579
Neo® Tech rámeček jednonásobný 3901M-A00110 35 teracotta ABB
Skladem 1 ks
79,70 Kč
65,87 Kč bez DPH
