- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Neo® - Neo® Tech >
- Rámečky Neo®(Tech) >
- Neo® rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou...
Neo® rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 03 bílá ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 085728
Ean produktu 8595017239229
Kód výrobce 3901M-A00150 03
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 2 ks
| Kód produktu | 085728 |
| Ean produktu | 8595017239229 |
| Kód výrobce | 3901M-A00150 03 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Designová řada: | Neo® |
| Šířka (mm): | 374 mm |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Bezhalogenové: | ne |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Materiál: | Plast |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Počet pozic: | 5 |
Neo® a Neo® Tech - jiný a zvláštní, prostě neomylně svůj.
Velmi netradiční design firmy ABB, který vyniká nejen velkým množstvím kombinací barev, ale jemuž také dominuje úzká páčka pro přepínání přístrojů s prosvětlením. Vždycky najdete světlo.
Technické parametry rámečku pětinásobného 3901M-A00150 :
Barva: bílá
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, pětinásobný
Design: Neo®
Designová řada Neo® a Neo® Tech jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Podobné produkty
085723
Neo® rámeček čtyřnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00140 41 ledová...
Skladem 1 ks
140,58 Kč
116,18 Kč bez DPH
085731
Neo® rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 43 ledová...
Skladem 1 ks
175,41 Kč
144,97 Kč bez DPH
085724
Neo® rámeček čtyřnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00140 42 ledová...
Skladem 1 ks
140,58 Kč
116,18 Kč bez DPH
085732
Neo® rámeček pětinásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00150 44 ledová...
Skladem 2 ks
175,41 Kč
144,97 Kč bez DPH
