- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Neo® - Neo® Tech >
- Rámečky Neo®(Tech) >
- Neo® rámeček trojnásobný pro vodorovnou i svislou...
Neo® rámeček trojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00130 03 bílá ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 085716
Ean produktu 8595017239205
Kód výrobce 3901M-A00130 03
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 15 ks
| Kód produktu | 085716 |
| Ean produktu | 8595017239205 |
| Kód výrobce | 3901M-A00130 03 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 232 mm |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Designová řada: | Neo® |
| Bezhalogenové: | ne |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Transparentní: | Ne |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Počet pozic: | 3 |
Neo® a Neo® Tech - jiný a zvláštní, prostě neomylně svůj.
Velmi netradiční design firmy ABB, který vyniká nejen velkým množstvím kombinací barev, ale jemuž také dominuje úzká páčka pro přepínání přístrojů s prosvětlením. Vždycky najdete světlo.
Technické parametry rámečku trojnásobného 3901M-A00130 :
Barva: bílá
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, trojnásobný
Design: Neo®
Designová řada Neo® a Neo® Tech jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Podobné produkty
085711
Neo® rámeček dvojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00120 41 ledová...
Skladem 8 ks
78,80 Kč
65,12 Kč bez DPH
085712
Neo® rámeček dvojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00120 42 ledová...
Skladem 15 ks
78,80 Kč
65,12 Kč bez DPH
085717
Neo® rámeček trojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901M-A00130 41 ledová...
Skladem 7 ks
110 Kč
90,91 Kč bez DPH
0237580
Neo® Tech rámeček jednonásobný 3901M-A00110 36 ocelová ABB
Skladem 10 ks
79,70 Kč
65,87 Kč bez DPH
