- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Levit®M >
- Zásuvky Levit M >
- Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem...
Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 6619H-A06357 63 onyx/kouřová černá ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem Levit M® v barvě onyx/kouřová černá od českého výrobce ABB
Výrobce ABB
Kód produktu BB110812
Ean produktu 8592624456261
Kód výrobce 6619H-A06357 63
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,1
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 1000 a více ks
| Kód produktu | BB110812 |
| Ean produktu | 8592624456261 |
| Kód výrobce | 6619H-A06357 63 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,1 Kg |
| Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Výška přístroje: | 37 mm |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Počet fází: | 1 |
| Typ povrchu: | matný |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Barva: | onyx/kouřová černá |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | IP40 |
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem v modelové řadě Levit M®
Barva: onyx/kouřová černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP40
Řazení: 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Levit M®
Výrobce: ABB
Podobné produkty
BB110817
Levit®M zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 6619H-A06357 68...
Skladem 100-150 ks
196,75 Kč
162,60 Kč bez DPH
BB110818
Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 6619H-A06357 69...
Skladem 900-970 ks
196,75 Kč
162,60 Kč bez DPH
BB110819
Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 6619H-A06357 70...
Skladem 400-440 ks
196,75 Kč
162,60 Kč bez DPH
BB110823
Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem s clonkami a víčkem 6619H-A06397...
Skladem 48 ks
227,19 Kč
187,76 Kč bez DPH
