Prázdná skříň - Průmyslová kvalita - Ui=690 V,
s vývodkami, krytkami a izolačními zátkami,
Krabice a víkor: sklolaminátový polykarbonát,
šedý, jako RAL 7035
AKi 2-gh s šedým vysokým víkem
výška210mm
s vývodkami, krytkami a izolačními zátkami,
Krabice a víkor: sklolaminátový polykarbonát,
šedý, jako RAL 7035
AKi 2-gh s šedým vysokým víkem
výška210mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodotěsné-uzavřené-plastové krabice a skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902885848 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 209 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Montážní deska s nastavením hloubky: | Ne |
| Počet zámků: | 0 |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Rohový model: | Ne |
| S dveřmi na zadní straně: | Ne |
| S krytem: | Ano |
| S prosklenými dveřmi: | Ne |
| S větracími dveřmi: | Ne |
| Technický popis zboží: | Niederspannungsrozvaděč anlage |
| Vestavná montáž: | Ne |
| Vhodné pro metrickou montáž: | Ano |
| Vhodné pro venkovní instalaci: | Ano |
| Volně stojící: | Ne |
| Meziupevnění: | Ne |
| Počet dveří: | 0 |
| Počet otvorů pro konektory: | 0 |
| Polové uchycení: | Ano |
| Předlisování: | Ne |
| Se dveřmi: | Ne |
| Sedlová střecha: | Ne |
| Spojitelné: | Ne |
| Stojatý nástěnný model: | Ne |
| Tepelné ztráty (Delta T = 20 K) dle IEC/TR 60890: | 26.8 W |
| Verze EMC: | Ne |
| Vhodné pro montáž na zeď: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
