Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- JISTIČE >
- Měření energií, elektroměry >
- Elektroměrové rozvodnice, skříně >
- Elektroměrové rozvodnice do výklenku >
- Elektroměrová rozvodnice ER212/NVP7P/63-QM+FV pro fotovoltaiku s vypínačem...
Elektroměrová rozvodnice ER212/NVP7P/63-QM+FV pro fotovoltaiku s vypínačem dvoutarifní třífázový do zdi pro ČEZ, EGD (E.ON) plast DCK
Výrobce DCK
Kód produktu BB126032
Ean produktu 8596053114013
Kód výrobce 555000126
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
17,0
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 100-140 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB126032 |
| Ean produktu | 8596053114013 |
| Kód výrobce | 555000126 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 17,0 Kg |
| Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Vhodné pro fotovoltaiku: | Ano |
| Počet polí: | 1 |
| Šířka (mm): | 470 mm |
| Počet míst pro přijímače HDO: | 1 |
| Počet řad rozvaděčů: | 1 |
| Výška (mm): | 640 mm |
| Distribuční společnost: | ČEZ/EGD(e.on) |
| Počet míst pro měřící přístroje: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Dimenzovaný proud: | 63 A |
| S montážní deskou: | Ano |
| Hloubka/výška (mm): | 250 |
| Barva: | šedá |
| Krytí (IP): | IP44 |
Elektroměrový rozvaděč ER212 pro přímé měření do 63A včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení FVE. Pro osazení do zdi.
Technické parametry:
Materiál skříně: plast
Typ: elektroměrový rozvaděč do zdi pro 1 elektroměr + HDO + FV
Počet sazeb: 2
Jmenovitý proud: 63 A
Typ zámku: energetický ( trn 6x6 mm )
HDO: není součástí ( dodává dodavatel el.energie )
Hlavní jistič: není součástí
Jistič pro HDO: 1f/2A/B
Rozměry: 640 x 470 x 250 mm
Hmotnost: 17 kg
Stupeň krytí: IP44
Podobné produkty
BB126031
Elektroměrová rozvodnice ER212/NVP7P-C/63-QM+FV pro fotovoltaiku s vypínačem...
Skladem 100-150 ks
6 510,77 Kč
5 380,80 Kč bez DPH
068703
Elektroměrová rozvodnice ER212/NVP7P dvoutarif třífázový do zdi pro ČEZ, EGD...
Skladem 7 ks
6 061,08 Kč
5 009,16 Kč bez DPH
21994
Elektroměrová rozvodnice ER212/KVP7P dvoutarif třífázový, do zdi,beton/plast pro...
Skladem 1 ks
6 132,81 Kč
5 068,44 Kč bez DPH
24168
Elektroměrová rozvodnice ER212/PVP7P dvoutarif třífázový do zdi pro ČEZ, E.ON
K dodání do 14 dnů
7 609,39 Kč
6 288,75 Kč bez DPH
