Decento® spínač č.5 lustrový 3559K-C05345 bílý porcelánový ABB
Porcelánový vypínač č.5 lustrový ABB Decento v retro stylu, bílá barva
Decento porcelánový lustrový spínač od výrobce ABB
popis porcelánového spínače :
řazení : č.5 lustrový
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : bílá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná s eo žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
popis porcelánového spínače :
řazení : č.5 lustrový
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : bílá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná s eo žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače/tlačítka Decento® od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.195 kg |
| EAN: | 8592624037309 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | č.5 |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Materiál: | Porcelán |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 17 |
| Montážní hloubka (mm): | 17 |
| Počet klapek: | 2 |
| Zapojení: | Spínač č.5 - sériový spínač/lustrový spínač |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
