Blok pro rozdělení fází UVB 100 PE, 1pól., 101A, 1000V, zelený, na DIN 1003166 eleman
Blok pro rozdělení fází UVB 100 PE, 1pólový, jmenovitý proud 101A, jmenovité napětí 1000V, barva zelená, montáž na DIN lištu, krytí IP20, vstup 2x25mm2, výstup 6x10mm2, řaditelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.104 kg |
| EAN: | 4051589800129 |
| Jmenovitý proud (A): | 101 A |
| Jmenovitý proud: | 101 A |
| Typ připojení: | Šroubování |
| Šířka: | 30.2 mm |
| Šířka (mm): | 30,2 mm |
| Hloubka (mm): | 55,4 mm |
| Hloubka: | 55.4 mm |
| Výška: | 49 mm |
| Výška (mm): | 49 mm |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Počet vstupů: | 2 |
| Max. připojovací průřez: | 25 mm2 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet výstupů: | 6 |
| Vhodné pro jemné lankové vodiče: | Ne |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro masivní vodiče: | Ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče: | Ano |
| Vhodné pro extra jemně laněné vodiče: | Ne |
| Vhodné pro extra jemně laněné vodiče bez dutinky: | Ne |
| Vhodné pro jemně laněné vodiče bez dutinky: | Ne |
| Vstupní průřez vodiče: | 2.5 mm2 |
| Vstupní průřez vodiče (AWG): | 4 |
| Zajištěné proti dotyku: | Ano |
| Výstupní průřez vodiče: | 1.5 mm2 |
| Výstupní průřez vodiče (AWG): | 8 |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
