Spínač stiskací PRESSTO zapuštěný se signalizační doutnavkou 3536N-C03252 12 bílá/šedá ABB
Spínač stiskací PRESSTO 3536N-C03252 12 , zapuštěný, se signalizační doutnavkou bílá/šedá
s propojovacími svorkami N a PE
Součástí dodávky je žlutý a červený kryt tlačítka.
Možnost upevnění do dutých příček.
Stupeň krytí: IP 55
25 (10) A, 400 V AC
Šroubové svorky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporákové kombinace, spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017296819 |
| Barva: | Bílá |
| Jmenovitý proud: | 25 A |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Materiál: | Plast |
| Typ připojení: | Šroubová svorka |
| Hloubka přístroje: | 123 mm |
| Šířka přístroje: | 90 mm |
| Výška přístroje: | 63.4 mm |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh osvětlení: | Doutnavka |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Osvětlení: | Ano |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Spínač pračky: | Ne |
| Spínač topení: | Ne |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Označení/informační plocha: | Ne |
| Sledování kontaktů: | Ne |
| Spínací proud pro zářivky: | 10 AX |
| Systém zapojení: | Spínač 3pólový |
| Typ upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Uspořádání sestavy: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Způsob provozu: | Kolébka/tlačítko |
| Vestavná hloubka: | 40 mm |
| Funkční osvětlení: | Osvětleno (na) |
